Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Magazyny
Blok informacyjny


Intra GPS 2006
jest autorskim systemem zarządzania naszą flotą poprzez lokalizacje gps            i wizualizacje położenia pojazdów na mapie cyfrowej.

Wdrażając program innowacyjny, otrzymaliśmy wsparcie finansowe Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Programu Konkurencyjność Przedsiębiorstw.

Magazyny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów otworzyliśmy w 2005 roku w Iłowej (68-120) magazyn materiałów sypkich przechowywanych w big-bagach i workach na paletach.

Dysponujemy powierzchnią magazynową 5000 m2 pod dachem i tyle samo utwardzonego placu. Magazyn wyposażony jest w 3 rampy rozładunkowo-załadowcze, wagę samochodową, sprzęt umożliwiający rozładunek towaru na paletach oraz załadunek towaru z big-bagów i worków do silosu.

W 2008 roku otworzyliśmy nowoczesną bazę przeładunkowo-magazynową we Włocławku, gdzie znajdują się:
-  magazyn płaski o powierzchni 11000 m2,
-  18 sztuk silosów magazynowych o pojemności 325 m3 oraz
-  specjalistyczna myjnia silosów samochodowych.

Dzięki posiadanym magazynom klient uzyskuje możliwość zmniejszenia kosztów poprzez transporty łączone oraz możliwość przechowywania nadwyżek wyprodukowanych towarów.

Położenie magazynów: Polska centralna (Włocławek), Polska płd.-zach. (Iłowa) stanowi optymalne rozwiązanie dla transportu towarów przez terytorium Polski zarówno w kierunku Europy zachodniej, południowej oraz na wschód.

 Oferta:

Wynajem Magazynu Płaskiego we Włocławku.